HOME

kontakt: 12 278 44 10         

kontakt: 507 125 351

email: biuro@teart.art.pl KONTAKT

 

 OFERTA

ROZRYWKA

BIESIADY

SPEKTAKLE

KABARETY

DLA DZIECI I DOROSŁYCH

PROPOZYCJE NA PLENERY

DZIEŃ DZIECKA

MIKOŁAJKI

ATRAKCJE PLENEROWE 

HOSTESSY

SPEKTAKLE PROFILAKTYCZNE 

WARSZTATY PROFILAKTYCZNE

WARSZTATY TEATRALNE

PROGRAMY DLA DZIECI

DLA RODZICÓW

DLA NAUCZYCIELI

AKTUALNOŚCI I RECENZJE

MUZYKA ROZRYWKOWA

GWIAZDY

FOLK -ETHNO

MUZYKA LATYNOSKA

COUNTRY

MUZYKA KLASYCZNA

JAZZ

ZESPOŁY COVEROWE

PIOSENKA POETYCKA

PIOSENKA ŻEGLARSKA

MUZYKA KLEZMERSKA

SPEKTAKLE TEATRALNE

 

FILM PROMOCYJNY

FILM EDUKACYJNY

FILM DLA INWESTORÓW

FILM DLA FIRM

FILM DLA GMIN

REALIZACJE FILMÓW

PRZEDE WSZYSTKIM CISZA

TEN STRASZNY ESTREICHER

 PROMOCJA

PKE DROGA DO NOWOCZESNOŚCI

POWIAT CHRZANOWSKI

O NAS

GALERIA

OPINIE

PODZIĘKOWANIE

LINKI

Współtwórcy

 

odwiedziło nas

 

 

NIE BROOKLIŃSKI MOST

Edward Stachura

 

Jacek Wojciechowski

 

Spektakl autorski JACKA WOJCIECHOWSKIEGO oparty jest na twórczości Edwarda Stachury. 

Znany z różnorodnego repertuaru – jako lider rockowej Kurtyny Siemiradzkiego, wokalista uczestniczący w filharmonicznych koncertach muzyki Zygmunta Koniecznego czy odtwórca głównej roli w musicalu „Obudź się –Minnesota Blues” tym razem śpiewa poezje. 

To proste w formie i ciepłe w klimacie kameralne przedstawienie, w którym jak w wierszach Stachury przeplatają się nastroje liryczne z wesołymi, sentymentalne z tragicznymi, tworząc atmosferę szczerej rozmowy trafiającej w naturalna wrażliwość widza. 

Wszystko to artyści przedstawiają w sposób prosty, bez zbędnych upiększeń inscenizacyjnych, czym ujmują widza i zyskują jego sympatię.

 

>>>>>>>>

 

ANTONINA KRZYSZTOŃ

Zadebiutowała wraz z Andrzejem Wyrzykowskim w 1980 r. na Festiwalu Piosenki Zakazanej w Hali Oliwii w Gdańsku. Ten debiut zaowocował współpracą z kabaretem „Pod Egidą” (w tym czasie współpracowali z nim m.in. Dałkowska, Kaczmarski, Pszoniak, Fronczewski, Gintrowski). Po ogłoszeniu stanu wojennego zaczęła występować nieoficjalnie w mieszkaniach prywatnych, kościołach i wybranych klubach studenckich. W drugim obiegu ukazały się jej trzy pierwsze wydawnictwa (na kasetach magnetofonowych). W 1983r. otrzymała nagrodę główną za piosenkę Chusta Weroniki na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz główną nagrodę FAMA. W latach 1984 – 92 współpracowała z wybitnym gitarzystą Markiem Wallawenderem, będącym także aranżerem jej utworów.

Antonina Krzysztoń cieszy się ogromną popularnością i sympatią w szeroko pojmowanym środowisku studenckim. Jej koncerty zawsze spotykają się z ogromnym zainteresowaniem. Występowała na wszystkich najważniejszych imprezach związanych z poezją śpiewaną (min. FAMA, Zamkowe Spotkania „Śpiewajmy Poezję”). 

 

>>>>>>>

 

 

 

KABARETY
SPEKTAKLE

 

MUZYKA

ROZRYWKOWA
COUNTRY
LATYNOSKA
FOLK
HIP-HOP
PIOSENKA POETYCKA
PIOSENKA ŻEGLARSKA
ZESPOŁY
KLASYCZNA
KLEZMERSKA
 

 

NORO LIM

 

Zespół Noro Lim powstał w Myślenicach w roku 2002. Jego liderami są Ewa Akšamović, wokalistka, autorka tekstów i kierownik organizacyjny, oraz Rafał Alicki, kompozytor i pianista, wokalista i kierownik muzyczny. Pozostali członkowie to:

Katarzyna Gancarz – skrzypce,

Ewelina Korczak – skrzypce,

Alicja Biela – wiolonczela

Joanna Synowiec – flet poprzeczny

Nurtem artystycznym Noro Limu jest piosenka literacka. Jest to muzyka spokojna, chwilami dramatyczna, chwilami romantyczna, określana czasem górnolotnie jako muzyka baśni. Piosenki i utwory instrumentalne składają się na niepowtarzalny klimat tworzony przez zespół na scenie.

Twórcami repertuaru zespołu Noro Lim są Ewa Akšamović (teksty) i Rafał Alicki (kompozycje i aranżacje), którzy wspólnie piszą utwory od 2003 roku. Mając – jak to określają – podobne barwy duszy artystycznej, rozumieją się doskonale w intencjach zarówno literackich jak i muzycznych.

Noro Lim w swojej pracy najwyżej sobie ceni umiejętność wspólnego działania, nie tylko w interpretacji muzyki, ale przede wszystkim w ogromnej przyjaźni na co dzień. Podczas koncertów ze sceny emanuje poczucie wspólnego przeżywania muzyki, wzajemnego wsparcia, wspólnej radości wynikającej z prostego faktu bycia i grania razem.

Noro Lim wykonał już około 300 koncertów w wielu miastach Polski. W jego dorobku są cztery płyty CD („Refleksja” 2004, „Taniec” 2005, „Dzieci przestrzeni” 2008, „Fatamorgana” 2012), oraz album „Idziemy za Tobą” (książka i płyta CD z nagraniem live koncertu, 2009).

W roku 2005 zespół został uhonorowany Nagrodą Starosty Myślenickiego w dziedzinie kultury za działalność charytatywną – koncerty na rzecz chorych oraz dzieci mieszkających w Domu Dziecka. Tę samą nagrodę za działalność artystyczną Starosta Myślenicki przyznał również wokalistce Ewie Akšamović w roku 2008.

 

 

PAWEŁ ORKISZ

 

Krakowski poeta i bard - śpiewa łagodne ballady o zachwycie życiem. Lubi śpiewać z publicznością. Gatunek muzyczny: ballada.

 

Paweł Orkisz - (ur. 1955, pochodzi z Andrychowa w Małopolsce) jest autorem nastrojowych ballad i popularnych piosenek turystycznych (m.in. żeglarskiego hitu "Przechyły"). Od 30 lat śpiewa ballady autorskie i polskie tłumaczenia - głównie własne - pieśni największych bardów naszych czasów. Uznawany za jednego z najlepszych w Polsce wykonawców utworów Cohena, Okudżawy i Wysockiego.

>>>>>>>>>

 

                      

Zobacz nas również na FACEBOOK 

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY TEART

kontakt: tel. +48 12 2784410, 507125351

biuro@teart.art.pl, r.przybysz@teart.art.pl, impresariat@teart.art.pl

Send mail to ricoss@poczta.onet.pl    with questions or comments about this web site. Last modified: sierpnia 17, 2021